O Firmie

liftTechnik Ryszard Kowalski jest rodzinną firmą polską, bez udziału zagranicznego kapitału. Powstała w 2000 roku (sprawdź) w wyniku połączenia doświadczenia zebranego podczas pracy z największymi firmami dźwigowymi na rynkach Zachodniej Europy. Obecnie jesteśmy prawdopodobnie jedyną firmą na rynku polskim z odpowiednią wiedzą i kwalifikacjami, pozwalającymi na zaprojektowanie każdej windy i późniejsze jej wykonanie od podstaw.

Wspólnie z naszymi partnerami realizujemy najbardziej wymagające, odważne i oryginalne projekty, jednocześnie dbając o najwyższą jakość oferowanych urządzeń.

Z wieloletniego doświadczenia w branży zaczerpnęliśmy wszystko co najlepsze. Hasłem przewodnim firmy liftTechnik stała się myśl, iż największą nagrodą jest usatysfakcjonowanie klienta. Do jej osiągnięcia nieodzowne są profesjonalizm, nowoczesne technologie, materiały najwyższej jakości, elastyczność oraz fantazja, by rzeczy użyteczne przybrały piękną formę.

Właściciel

Za sukcesem realizowanych przez liftTechnik projektów zawsze kryje się ludzka praca.

Na efekty działań naszej firmy mają wpływ przede wszystkim: wiedza, pasja, zaangażowanie i doświadczenie.

Prowadząc firmę liftTechnik od ponad 20 lat, zawsze stawiam na partnerską współpracę z osobami kreatywnymi, lubiącymi wyzwania i otwartymi na nowe trendy technologiczne.

Ryszard Kowalski

Założyciel i właściciel zarządzający

 Referencje

 

Z kim współpracujemy